P75NF75 (STP75NF75), Транзистор, STRIPFET II, N-канал, 75В, 0.0095Ом, 80А TO-220AB
Показати оптові ціни
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 2117
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
N-Channel STripFET™ II, STMicroelectronics
Структура    n-канал
Максимальна напруга стік-висток Uсі, В    75
Максимальний струм стоток-висток за 25 °C Iсі макс. А    80
Максимальна напруга затвор-висток Uзи макс., В    ±20
Опір каналу у відкритому стані Rсі вмик. (Max) при Id, Rds (on)    0.011 ом за 40a, 10 В