IRFP32N50K (IRFP32N50KPBF), Транзистор MOSFET N-канал 32А 500В [TO-247AC]
  • Немає в наявності
  • Код: 2166
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
The IRFP32N50KPBF is a 500V N-channel SMPS MOSFET with low gate charge Qg results in simple drive requirement. It operates at high frequency with hard switching application. Suitable for SMPS and high speed power switching and motor drive applications.