47N60C3 (SPW47N60C3FKSA1) Транзистор, N-канал 600В 47А 70мОм [TO-247](відновлені ніжки)
Показати оптові ціни
  • Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 2221
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Структура    n-канал
Максимальна напруга стік-висток Uсі, В    650
Максимальний струм стоток-висток за 25 °C Iсі макс. А    47
Максимальна напруга затвор-висток Uзи макс., В    ±30
Опір каналу у відкритому стані Rсі вмик. (Max) при Id, Rds (on)    0.07 ом за 30a, 10 В