Кроковий двигун 17HS8401S Nema17
  • В наявності
  • Код: 2251
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутовий крок: 1.8±5%
Кількість фаз: 2.
Номінальний струм: 1.7А
Опір фази: 1.65Ом
Індуктивність фази: 2.8 мГн