STGW30H65FB Транзистор біполярний IGBT Chip N-CH 650В 30А 260Вт 3-Pin(3+Tab) TO-247
Показати оптові ціни
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 2339
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.