Запобіжник 8А автоматичний X-B1, AC125/250В, DC32В, з водонепроникним ковпачком, захист від перевантаження
  • В наявності
  • Код: 3199-8-2
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматичний запобіжник X-B1, захист від перевантаження
Струм відключення: 8A
Номінальна напруга: AC 125 / 250В, DC 32 В
Діаметр різьби: 10 мм