Транзистор GW45HF60WD (відновлені ніжки)
Показати оптові ціни
  • Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 100456
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
STGW45HF60WD Транзистор IGBT
Відмітні риси:
- Робоча частота вища за 100 кГц
- Покращена характеристика EOFF за підвищеної температури
- Мінімальний хвостовий струм
- Малі втрати комутації та провідності
- Зустрінений діод, залежно від топології:
- Менший температурний опір (у корпусі TO-247 LL, порівнюючи з TO-247)
Максимальна напруга КЕ: 600 В
Максимальний струм колектора: 45 А
Напруга насичення КЕ: 1.65 В
Час відновлення вбудованого діода: 140 нс