BTA41-600B Симістор на 40 Ампер 600 вольтів, ізольований корпус
  • В наявності
  • Код: 100401
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Симістор на 40 ампер 600 Вольтів, ізольований корпус
Triac Type: Standard
Lead Free Status / RoHS Status: Lead free / RoHS Compliant
Тип монтажу: вивідний
Конфігурація: Single
Current - Hold (Ih) (Max): 80mA
Voltage - Off State: 600V
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 50mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 400A, 420A
Current - On State (It (RMS)) (Max): 40A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3V