МОП-транзистор FQP30N06 N Канал, 30 А, 60 В, 0.031 Ом, 10 В, 4 В
Показати оптові ціни
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 100524
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
FQP30N06 - це N-канальний QFET® на 60 В c індукованим каналом (enhancement mode). Потужний МОП-транзистор виробляється з використанням запатентованої Fairchild Semiconductor технології DMOS. Ця передова технологія MOSFET була спеціально розроблена для зниження опору у відкритому стані і забезпечення чудових характеристик перемикання і високої стійкості до лавинного пробою. Цей продукт є універсальним і підходить для безлічі різних додатків.
• Низький заряд затвора
• 100% тестування на опір лавинному пробою
• Підвищена надійність системи в топологіях PFC і плавна комутація.
• Зменшення втрат при перемиканні
• Менші втрати провідності
Максимальна робоча Температура: 175 ° C
Кількість контактів: 3
Розсіювана потужність: 79Вт
Полярність транзистора: N Канал
Напруга витоку-стоку Vds: 60В
Безперервний струм стоку: 30А
Опір у включеному стані Rds (on): 0.031Ом
Напруга виміру Rds (on): 10В
Граничне напруга Vgs: 4В